Mesaj gönder
Nanjing Skypro Kauçuk ve Plastik Co, ltd

Tam memnuniyetin tam çabaya ihtiyacı var.

Ana sayfa

Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd

Çin Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd Sertifikalar
Çin Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd Sertifikalar
Skypro is a trustworthy company which we dealt for more than one decade.

—— Alan Turner

Skypro staffs always provide the time shipment meanwhile maintain stable quality.

—— Pam Jensen

Skypro is very professional in rubber and plastic industry,their technical background and considerate service leaves me deep impression.

—— Thomas Kiefer

Ben sohbet şimdi

Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd

1 2 3 4 5
Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd
factory area factory 2 plant 1 rubber plant customer visit us
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : SKYPRO
No. Çalışanları : 400~500
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%
Nanjing Skypro Kauçuk ve Plastik Ltd, profesyonel bir üretici tasarımı, üreten ve kauçuk ve plastik kemer kauçuk kaplama, kauçuk paspas, kauçuk kiremit yanı sıra diğer standart dışı kauçuk ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli ihraç etmektedir.


Ürünlerimiz, Ticari Derece kauçuk tabakalardan, EPDM, Silikon Kauçuk ve Flor Kauçuk (Dupont's Viton) levhaları gibi özel sınıflara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir; ayrıca, doğal kauçuk, SBR, NBR, yağ direnci asit ve alkali- Yangın geciktirici, yalıtkan, iletken ve kaymayan Her türden sınıflar müşterilerimizin özel taleplerini en iyi duruma getirmek için birden fazla renkte tedarik edilmektedir.
Hafif iş PVC (PU, PE, TPU, TPEE, silikon, teflon) konveyör (aktarma, aktarma) kayışı, iki yıl önce piyasaya sürülen, esas olarak tütün, lojistik, ahşap işleme hatları için kapalı alanda kullanılan yeni bir üründür , Taş, elektronik, sebze ve gıda işleme sanayileri. Özel uygulamalar için özel yapılmış konveyör ve aktarım kayışını inceleyebilir, tasarlayabilir, kurabilir ve bakım yapabiliriz.


Gelişmiş elemanlarımız ve mühendislerimiz, müşterilerimize rekabetçi fiyat, birinci sınıf kalite ve düşünceli satış sonrası hizmetler vermeye devam etmektedir. Satış ağımız, Güney Doğu Asya, Kuzey Amerika, Avrupa ve dünyanın diğer bölgelerini kapsayan 30'dan fazla ülkeye yayılmıştır.


Kimya mühendisliği, mekanik, elektronik, otomotiv, inşaat, ilaç vb. Sanayilerden kademeli olarak ortaya çıkan yeni talepleri karşılamak için ileri teknolojilerin geliştirilmesine devam ediyoruz.
Dünya çapında ithalatçılar, toptancılar, distribütörler fabrikalarımızı ziyaret edebilir ve uzun vadeli ortaklığı tartışabilir. Zarif yorumlarınız, bizi dünyadaki en büyük tedarikçi olmaya iten yeni motivasyonumuz ve teşviklerimiz olacaktır.

İletişim bilgileri
Nanjing Skypro Rubber&Plastic Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Jianping Rui

Tel: +86-138-1306-9527

Faks: 86-25-58071370

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)